HAMA Optički mrežni kabel, LC/APC utikač - LC/APC utikač, 10 Gbit/s, 9,00 m

Kôd proizvoda: HAMA-00200785
27.90 €
Količina: 1
Način dostave
Dostava na dom

Opis

  • Gigabit Ethernet prijenos podataka do 10 Gbps
  • Kabeli bez halogena (LSZH) otporni su na vatru i ne ispuštaju korozivne ili otrovne plinove i gotovo nimalo dima u slučaju požara - osiguravaju veću sigurnost
  • Posebno polirane kontaktne površine koje savršeno pristaju za prijelaz bez gubitaka kako bi se izbjeglo lomljenje svjetla
  • Slimline utikač je posebno idealan za mobilne i ravne uređaje ili kada je prostor ograničen
  • Fleksibilni materijali pružaju optimalnu zaštitu od uvijanja i sprječavaju lomljenje kabela
  • Visokokvalitetni materijali i izrada osiguravaju izvrsnu kvalitetu prijenosa

Informacije o Proizvodu

  • Za spajanje routera, switcheva, Internet boxova s ​​optičkom utičnicom za prijenos optičkog Interneta, mrežnih podataka i signala
  • Otporan na električne i magnetske smetnje
  • Prikladno i testirano za Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
  • Idealno za novi brzi internet
  • Također poznat kao optički kabel

Što je u kutiji?

  • 1 optički mrežni kabel

Obavijest potrošaču

Ako postoje zaštitni omoti, uklonite ih prije uporabe.

Dizajn (boja, uzorak, motiv, serija)

  • Boja: Bijela
  • PC i laptop
  • Linija proizvoda: Essential Line
  • Nijansa boje: bijela

Kvaliteta

  • Kvaliteta: neophodna

Povezivanje (Spajanje)

  • Konektor: LC/APC utikač

Elektrospecifična svojstva

  • ITU-T standard: G.652.D
  • Maks. brzina prijenosa podataka: 10 Gbit/s
  • Struktura: Jednostrana
  • Vrsta prijenosa: Jednomodno vlakno (SMF)

Fizička svojstva

  • Posebnost: Poklopac za zaštitu od savijanja

Veličina i težina

  • Promjer jezgre vlakna: 9 µm OS2
  • Duljina: 9 m
EAN: 4047443498304

Sve fotografije artikala su simbolične i ne jamče stvarna svojstva proizvoda.

Tekstovi na stranici su u pripremi, pa su moguće greške u sadržaju. Ispričavamo se zbog neugodnosti i zahvaljujemo na razumijevanju. Tim eMundia Hrvatska

Slični proizvodi

Recenzije

Ocjene

star-outlinestar-outlinestar-outlinestar-outlinestar-outline
0/5 ( ocjena)
Recenzirate: HAMA Optički mrežni kabel, LC/APC utikač - LC/APC utikač, 10 Gbit/s, 9,00 m

Dodaj recenziju

edit-icon
starstarstarstarstar
5/5
lock
Trebate